Aktualności

26 maja 2016

Plastyczne akrobacje z KGW

KGW w Chumiętkach w dniu 20 maja o godzinie 19:00 w świetlicy zorganizowało warsztaty plastyczne tematycznie związane z Dniem Matki oraz Dniem Ojca ,które prowadziła Małgorzata Karolczak. Dzieci były bardzo zadowolone, ponieważ zajęcia połączone zostały z zabawa w różne gry a spotkanie zakończyło sie poczęstunkiem . Były frytki, pieczone skrzydełka, chleb ze smalcem ogórki małosolne i oczywiście napoje. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

» czytaj więcej..
26 maja 2016

Nieszczęśliwy wypadek

Z wielkim żalem informujemy , że jeden z tegorocznych „naszych” Boćków uległ wypadkowi. Bocian uderzył z dużą siłą w linie energetyczne niskiego napięcia a następnie przelatując jeszcze kilkanaście metrów spadł na ziemię nie dając znaku życia. Bocian leży na polu i ma numer na obrączce 044. Całe to przykre zdarzenie miało miejsce we środę 11 maja 2016 roku.

» czytaj więcej..
20 maja 2016

Wspomnienia Wielkanocne

Kolejne spotkanie zorganizowane przez KGW Chumiętki super udane!!! Warsztaty plastyczne i kulinarne odbyły się 1 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:00 w naszej świetlicy. Taki Misz- masz czyli dwa w jednym!. Każda z pań mogła się pochwalić swoimi pracami, bo wszystko jest możliwe a razem można więcej, wystarczy tylko chcieć! Zarówno dzieci jak i dorośli zadowoleni wracali w dyskusji do swoich domów.

» czytaj więcej..
20 maja 2016

Wielkanocna niespodzianka

W Wielki Piątek 25 marca 2016 roku przyleciał do naszej miejscowości pierwszy bocian. Dwa dni później pojawiła się u oczekującego samca jego partnerka. Długo nie kazała za sobą czekać partnerowi i od razu we dwoje zaczęli uzupełniać ubytki w swoim gnieździe. Tegoroczna ciepła aura przyspieszyła przybycie Bocianów w porównaniu z ubiegłym 2015 rokiem o dwa tygodnie. No to teraz czekamy za potomstwem, którego w ubiegłym roku było czworo i życzymy samych ciepłych i bezwietrznych dni.

» czytaj więcej..
20 maja 2016

Dzień Kobiet

W tym roku swoje święto „Dzień Kobiet” obchodziły nasze panie dokładnie w dniu 8 marca, trochę inaczej niż w latach poprzednich, dlatego że wszystkie Panie zostały zaproszone do restauracji Darwid w Krobi, gdzie czekała na nich wspaniała kolacja, elegancko podana, oraz inne przystawki.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 3043397 osób.
realizacja 2011: studio fabryka