Aktualności

26 stycznia 2016

Balik karnawałowy

23 stycznia 2016 roku został zorganizowany przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Chumiętkach balik karnawałowy dla najmłodszych i młodzieży. Uczestnicy, którzy przybyli na spotkanie, zaskakiwali swoimi przygotowanymi strojami.

» czytaj więcej..
15 stycznia 2016

Karnawałowe prace plastyczne

W czwartek 14 stycznia 2016 roku o godzinie 17.00 w świetlicy spotkali się nasi najmłodsi mieszkańcy oraz młodzież . Uczestnicy spotkania wykonali prace plastyczne na temat „Dnia Babci i Dziadka”. Prowadzącą zajęcia była Małgorzata Karolczak członkini naszego Koła Gospodyń Wiejskich w Chumiętkach. Materiały do zajęć plastycznych zostały zakupione ze środków własnych KGW.

» czytaj więcej..
15 stycznia 2016

Kolęda – Wizyta Duszpasterska

Rok Miłosierdzia 8 XII 2015 r. – 20 XI 2016 r. „Miłosierni jak Ojciec” – to hasło Roku Miłosierdzia, który ogłosił Ojciec Święty Franciszek. Odkryj skarb chrztu świętego!, takim hasłem zatytułowana jest tegoroczna broszura duszpasterska, która jest pomocą dla odwiedzających nas Księży. W książeczce można przeczytać życzenia od naszego Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego + Stanisława Gądeckiego, które brzmią:

» czytaj więcej..
14 stycznia 2016

TVP Polonia w Krobi

W Niedzielę Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2016 roku zawitała do naszej gminy po raz pierwszy telewizja TVP Polonia. Powodem przyjazdu do Krobi była transmisja mszy świętej na żywo z kościoła pw. Św. Mikołaja. Msza św. rozpoczęła się o godzinie 13:00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Seniora Zdzisława Fortuniaka z okazji 90-lecia Archiwum Archidiecezjalnego w Poznaniu.

» czytaj więcej..
13 stycznia 2016

Kolędowanie w Żychlewie

Spotkanie z kolędą odbyło się w dniu 6 stycznia 2016 roku w świetlicy wiejskiej w Żychlewie, a zorganizowane zostało przez Grupę „Kryza” i KGW Żychlewo. Na spotkanie zostały zaproszone trzy członkinie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chumiętkach, które włączyły się do współorganizacji poprzez przygotowanie poczęstunku, którym było pyszne ciasto upieczone przez przewodniczącą KGW panią Eugenię Stefańską. Wieczór upłynął na wspólnym kolędowaniu w miłej atmosferze oraz przy wyśmienitych potrawach.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 3000740 osób.
realizacja: studio fabryka