Aktualności

18 września 2016

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka połączony z dniem Matki i Ojca został zorganizowany w dniu 4 czerwca ze środków własnych Koła Gospodyń Wiejskich i oczywiście przez panie z KGW. Wstępem do atrakcji całej imprezy była „rowerówka” z balonami, dzieci wraz z opiekunami, a w trakcie przejazdu odpoczynek na lody.

» czytaj więcej..
26 maja 2016

Plastyczne akrobacje z KGW

KGW w Chumiętkach w dniu 20 maja o godzinie 19:00 w świetlicy zorganizowało warsztaty plastyczne tematycznie związane z Dniem Matki oraz Dniem Ojca ,które prowadziła Małgorzata Karolczak. Dzieci były bardzo zadowolone, ponieważ zajęcia połączone zostały z zabawa w różne gry a spotkanie zakończyło sie poczęstunkiem . Były frytki, pieczone skrzydełka, chleb ze smalcem ogórki małosolne i oczywiście napoje. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

» czytaj więcej..
18 września 2016

W końcu przybyli z odsieczą

Nowa droga, którą mamy przez całą naszą miejscowość niesie ze sobą więcej obowiązków dla mieszkańców. Sprzątanie zieleni, chodnika i jezdni przy krawężniku to niemal co sobotni schemat prac przy swoich posesjach jakie wykonują mieszkańcy.

» czytaj więcej..
26 maja 2016

Nieszczęśliwy wypadek

Z wielkim żalem informujemy , że jeden z tegorocznych „naszych” Boćków uległ wypadkowi. Bocian uderzył z dużą siłą w linie energetyczne niskiego napięcia a następnie przelatując jeszcze kilkanaście metrów spadł na ziemię nie dając znaku życia. Bocian leży na polu i ma numer na obrączce 044. Całe to przykre zdarzenie miało miejsce we środę 11 maja 2016 roku.

» czytaj więcej..
20 maja 2016

Wspomnienia Wielkanocne

Kolejne spotkanie zorganizowane przez KGW Chumiętki super udane!!! Warsztaty plastyczne i kulinarne odbyły się 1 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:00 w naszej świetlicy. Taki Misz- masz czyli dwa w jednym!. Każda z pań mogła się pochwalić swoimi pracami, bo wszystko jest możliwe a razem można więcej, wystarczy tylko chcieć! Zarówno dzieci jak i dorośli zadowoleni wracali w dyskusji do swoich domów.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 3073813 osób.
realizacja 2011: studio fabryka