Aktualności

23 lipca 2015

Szkolenie dla plantatorów pomidora gruntowego

Aby tradycji stało się zadość jak co roku w okolicach lipca ( 14 lipca ) plantatorzy SGP Krobia spotkali się podczas szkolenia polowego. Podobnie jak w ubiegłym roku impreza odbyła się dzięki uprzejmości Pana Stanisława Piotrowiaka z Kuczynki, który pozwolił nam zlustrować swoją plantację w Rokosowie. Swojego wsparcia w organizacji szkolenia udzieliły firma BASF Polska oraz JAGRO Krobia.

» czytaj więcej..
22 lipca 2015

Wieczorne spotkanie

Zebranie ogólno-informacyjne, które odbyło się w naszej świetlicy 7 lipca br. miało na celu przybliżenie i podsumowanie dotychczasowej współpracy mieszkańców. Poruszone zostały nowe zadania jakie stoją przed mieszkańcami w najbliższych tygodniach oraz ich realizacja. Dyskutowano również nad powstaniem murowanego grilla na naszym placu rekreacyjnym.

» czytaj więcej..
21 lipca 2015

Pielgrzymka do Częstochowy 2015

Tegoroczne pielgrzymowanie dla uczestników było wyjątkowo trudne. Aura, jaka panuje od kilku dni, nie odpuszcza, a co więcej nie zapowiada jak na razie żadnych zmian, które byłyby bardziej przychylne dla przemarszu pątników.

» czytaj więcej..
18 lipca 2015

Spotkanie z Rodzinami – Chumiętki 2015

Dnia 5 lipca br. w Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Chumiętkach odbył się „Zjazd Rodzin”. W tym roku 55 mieszkańców zaprosiło swoich krewnych i znajomych, w sumie na terenie Domu przebywało około 500 osób.

» czytaj więcej..
09 lipca 2015

Nowy krąg ogniska

Decyzja o modernizacji niecki na ognisko, w celu polepszenia wyglądu i estetyki tegoż miejsca, zapadła w wyniku rozmów i dyskusji prowadzonych już od jakiegoś czasu. Dlatego pierwszy twórca i wykonawca całości prac postanowił odnowić istniejący już krąg przy ognisku.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 2929273 osób.
realizacja: studio fabryka